DJ GÜRAY YALÇINKAYA

25 yılı aşan Dj'lik kariyerim ; gerçekleştirdiğim bir çok etkinlik ve geniş müzik yelpazemle özel günlerinize profesyonel müzik desteği. 80'leri ucundan, 90'ları ve 2000 li yılları sonuna kadar yaşadığım için sizleri iyi anlayabiliyorum. En özel günlerinizin telafisi olmadığı için deneyimli, profesyonel ellere teslim etmenizi öneriyorum.

DJ BARIŞ TUNCER

Yıllar boyunca yer aldığım sayısız organizasyonlar sayesinde siz değerli dinleyicilerimizin ne istediğini çok iyi biliyorum.

Her döneme damgasını vurmuş hit şarkılar, unutulduğunu sandığınız bazı besteler, güncel ve popüler repertuarımla en özel günlerinizde sizlere eşlik etmek için buradayım.

Dj & Perküsyon

Videoda da gördüğünüz gibi ekibimiz bütün özel günlerinizde sizlere en eğlenceli zamanları yaşatmaktadır. DJ Perküsyon ekibimizin en güzel özelliği sizlere sınırsız repertuar seçme hakkı sunmasıdır. Ayrıca gece boyunca Perküsyon(darbuka, latin timbal, trampet, zil, cowbell, asma davul) ile Dj in eşsiz uyumunda sizlere unutamayacağınız bir gece vaat ediyoruz, Örneğin; Düğününüzde sadece oyun havası istiyorsunuz ya da 90'lar partisi tarzında geçmesini istiyorsunuz, after partinizde yabancı müzikler çalsın istiyorsunuz gibi, farklı özel konseptler için buradayız.

Sahne ve ses sistemi

Sahne ve ses sistemi bizim ve bir etkinliğin olmazsa olmazıdır. Etkinlik mekanını başka bir alana dönüştüren ve organizasyonu arşa çıkaran ışıklarımız ve güçlü ses sistemimiz eğlencenize farklı bir hava katar. Yıllardır birlikte çalıştığımız kendi ses sahne ve ışık sistemcimiz vardır.